Joga či pilates v oblečení z Biomody

Nový rok znamená každoročne pre mnohých nový štart, výzvy, priania a predsavzatia. Veľa z nich sa týka hlavne zmeny k zdravému životnému štýlu. Veď, kto by sa nechcel cítiť a samozrejme, vyzerať lepšie? Okrem toho sme zostali kvôli lockdownu zatvorení doma, čo nepridáva ani nálade, ani fyzickej kondícii. Ako ste na tom vy? Či už ste poctivo nabehli na cvičenie alebo sa s touto myšlienkou ešte len pohrávate, zbystrite pozornosť! V dnešnom blogu vám dáme tipy, ako si nielen precvičiť telo, ale aj zrelaxovať myseľ! Namotivujeme vás naviac skvelým športovým oblečením z nášho e-shopu!

HARMONIZUJÚCA JOGA

Joga je nepochybne jedným z najlepších cvičení, ktoré vás odpúta od stresu a dokáže prinavrátiť stratenú rovnováhu. Pomôže stabilizovať aj váš krvný tlak a omladí telo. Joga je súhra nielen pohybu, ale aj spôsobu myslenia, stravovania a v neposlednom rade prostredia. Chce to hlavne čas a priestor výhradne pre vás, kde pokoj, ticho, éterické oleje či relaxačná hudba navodia príjemnú atmosféru. Pohodlie vám pri cvičení zaručia tepláky na jogu z nebielenej biobavlny s 5% obsahom elastanu. Vďaka ich prírodnému zloženiu bude pokožka dýchať, čo má ešte pozitívnejší účinok. Praktický vysoký pás vám buď príjemne zakryje chrbát alebo ho viete ohnúť až na boky. Pás nie je na gumu, ale iba z pružného materiálu, vďaka čomu vás nebude nič nepríjemne tlačiť!

joga-biosatnik

 

POSILŇUJÚCI PILATES

Pilates je inšpirovaný jogou, no líši sa v tom, že kladie väčší dôraz na posilnenie stredovej časti tela – chrbta, panvy, brucha a zadku. Práve tieto zóny sú zodpovedné za správne držanie tela, či už vzpriamene alebo v sede. Aj preto je pilates veľmi vhodný pre dnešného človeka, ktorý väčšinu dňa presedí v práci či v škole. Pilates aktivuje hlboké aj povrchové svalstvo, takže získate doposiaľ neobjavenú ohybnosť a silu. V neposlednom rade vás, samozrejme telo odmení endorfínmi, ktoré sa postarajú o vašu skvelú náladu! Pilates je vhodný ako pre ženy, tak i pre mužov. Poďte do toho spolu v našich štýlových športových outfitoch! Nemecká značka COMAZO s kolekciou Comazo Earth ručí za výrobky z certifikovanej biobavlny s označením GOTS, Fairtrade či PETA Approved Vegan. Dokonalá kombinácia prírodnej khaki a jemných vzorov vás dostane hneď 2x! Čo poviete na toto kombo legín a podprsenky? Páni zasa ocenia pohodlie v teplákoch zo zmesi ľanu, bambusu a biobavlny od českej značky Biošatník, takisto s certifikátom GOTS.

Comazo-Pilates

 

Vypustite z hlavy negatívne informácie týchto dní a nalaďte svoju myseľ aj telo na príliv pozitívnej energie a vitality z cvičenia! Šup-šup do nášho e-shopu, kde objavíte množstvo kvalitnej športovej módy.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz