Puer - bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn - Yellow and Blue

Kód: YAB001/F YAB001/C YAB001/E Zvoľte variant
Bestseller
Značka: Yellow & Blue
€5,51 €6,69 €25,13 od €5,51
5 - 7 dní 5 - 7 dní 5 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Aby vaša biela bielizeň bola naozaj biela aj bez optických zjasňovačov a chlórových bielidiel. PUER je výborný aj pre namáčanie a odstraňovanie škvŕn z farebnej bielizne so stálou farebnosťou. Nahradí aj agresívne prípravky na čistenie odtokov drezov, vaní, spŕch, umývadiel a toaliet.

Detailné informácie

Podrobný popis

PUER - Soľ na škvrny, bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka  

Pri praní bieleho prádla s mydlovými orechmi doporučujeme použitie prípravku PUER, pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú tiež šetrné k farebnému prádlu). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež účinky antimikrobiálne.

- bieli biele prádlo, zabraňuje jeho šednutiu

- rozjasňuje zašlú bielu farbu

- má antimikrobiálne vlastnosti

- odstraňuje organické škvrny zo stálofarebného prádla

- neobsahuje optické zjasňovacie látky ani chlór

- pri zahriatí vo vode sa rozkladá na sódu, vodu a kyslík

- biologicky rozložiteľnýnn

Zloženie: 100% perkarbonát sodný (sóda obohatená kyslíkom)

Návod na použitie:

- pranie bieleho prádla v práčke: pridajte 1-2 lyžice do zásobníka na prací prášok.

- namáčanie silne znečisteného prádla: rozpustite 1-2 lyžice prášku v teplej vode, bielizeň nechajte namočenú najlepšie cez noc. Potom vodu vylejte a perte ako obvykle. Čím je voda teplejšia, tým je účinok lepší 

- čistenie WC: do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 minút rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc. Pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu odstraňovača vodného kameňa YELLOW & BLUE alebo pol hrnčeka teplého octu.

- čistenie odtokov drezu, umývadiel a vaní: do odtoku nasypte 1-2 lyžice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octu. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou. Vhodný tiež k čisteniu silne znečistených vaní a umývadiel a k likvidácii kúpeľňových plesní. PUER je účinný pri teplotách 40 ° C a vyšších.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz