Detská saténová posteľná plachta - natural - Casa Organica

Kód: TIO024/B
€22,07
5 - 7 dní

Napínacia plachta na jednolôžko (140x70x20) z husto tkaného saténu prírodnej krémovej farby nebielenej bavlny. Rozmaznávajte svoje deti spánkom v hebkom textile bez chémie. 100% certifikovaná biobavlna, hustota látky 300 TC (počet nití na 2,5 cm²).

100% biobalvna

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO BIOBAVLNA?

  • Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravín a bavlny podľa jasne stanovených pravidiel, a to od semena až po konečné spracovanie látky vrátane šitia. Pri pestovaní a výrobe je zakázané použitie toxických chemických látok, ktoré spôsobujú otravy poľnohospodárskych pracovníkov a poškodzovanie životného prostredia, vrátane použitia geneticky modifikovaných organizmov.
  • Oblečenie z biobavlny nespôsobuje alergie pri nosení
CERTIFIKÁCIA

Pestovanie a výroba biobavlny, z ktorej sú vyrobené Vaše nové posteľné obliečky podlieha certifikácii a štandardom medzinárodnej organizácie GOTS. Tieto normy definujú metódy pestovania bavlny, cez zber až po výrobu látok a textilných výrobkov vrátane farieb, nití a gombíkov a všetkých súvisiacich procesov s prihliadnutím na sociálne podmienky pracovníkov. Odkaz na video o pestovaní a výrobe biobavlny (v angličtine).

VÝHODY BIOBAVLNY
  • Odpadá nutnosť aplikácie toxických chemických látok, ktoré spôsobujú otravy u poľnohospodárskych pracovníkov a poškodzovanie životného prostredia
  • Oblečenie z biobavlny nespôsobuje alergie pri nosení
  • Bežné metódy pestovania bavlny sa stávajú vďaka rastúcim cenám chemických látok nákladné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz