Zákaznícka podpora:info@biomoda.sk

Dezinfikuj ekologicky

Čisté ruky a hygienické povrchy neboli snáď nikdy takou nevyhnutnosťou ako dnes. Plastový rozprašovač s nápisom „dezinfekcia“ sa stal povinnou súčasťou každej prevádzky. Čo presne si však aplikujeme na ruky sa nedozvieme. Tieto produkty bežne obsahujú chlór, farbivá, ropné deriváty či umelé parfumy, ktoré ničia nielen mikróby, ale aj našu pokožku. Získajte kontrolu nad vašou bezpečnosťou s našimi ekologickými hygienickými gélmi, mydlami a prostriedkami do domácnosti, ktoré sú šetrné k vám i k prírode!

Čo urobíte ako prvé vždy, keď prídete domov? Umyjete si predsa ruky! Voda a mydlo sú ten najprirodzenejší spôsob ako zmyť špinu. Vyskúšajte príjemnú vôňu levandule alebo rozmarínu našich prírodných tekutých mydiel od Tierra Verde. Sú vyrobené na báze extraktu z mydlových orechov a ďalších netoxických látok, ktoré pokožku nevysušujú ani nedráždia. Vďaka tomu sú obzvlášť vhodné pre citlivú a detskú pokožku, či pre ľudí trpiacich na alergie a ekzémy. A čo sú vlastne mydlové orechy? Ide o plod stromu Sapindus mukorrosi rastúci v Nepále a Indii, ktorý je kvôli jeho prirodzenému obsahu saponínov využívaný na pranie a hygienu. Naše tekuté mydlo si naviac viete kúpiť aj v elegantnej sklenenej fľaštičke, ktorá sa bude skvelo hodiť do kúpeľne!

Snímka obrazovky (1)

Aj vy milujete ten pocit čerstvo uprataného a voňavého bytu? Užite si ho zas a znova s dezinfekčným prostriedkom do domácnosti značky YELLOW & BLUE! Keďže je biologicky úplne odbúrateľný a neobsahuje škodlivé chemické látky je ideálny hlavne do domácností s deťmi a zvieratami. Do 1 až 5 minút likviduje zo všetkých umývateľných povrchov baktérie, vírusy aj plesne, ktoré číhajú v kuchyni, kúpeľni alebo WC. Vám na záver nezostane nič iné, len vychutnávať si jeho príjemnú citrónovo-levanduľovú vôňu.

Snímka obrazovky (4)

Ak ste počas dňa na miestach, kde nemáte prístup k vode, výborne vám poslúži hygienický gél na ruky s antimikrobiálnou prísadou. Vybrať si môžete z citrónovej alebo levanduľovej varianty. Gély obsahujú 65% rastlinného alkoholu, prírodné silice, ktoré mu dodávajú jemnú vôňu a panthenol s glycerolom, ktoré sa starajú o vláčnu pokožku.


                                         Snímka obrazovky (2)Snímka obrazovky (3)

Postarajte sa teraz o vaše zdravie aj životné prostredie s našimi výrobkami a my vám teraz ku každému nákupu v hodnote nad 40 EUR pribalíme ako darček hygienický gél na ruky podľa vlastného výberu!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz