Náš sortiment

Náš internetový obchod je primárne orientovaný na oblečenie a produkty z certifikovanej biobavlny, ale nájdete u nás aj iné bio a eko produkty.

 Oblečenie z certifikovanej biobavlny

Tvorí najväčšiu časť nášho sortimentu. Ponúkame oblečenie z biobavlny od niekoľkých overených výrobcov, väčšinu z nich máme rokmi overených. Takýmto je anglický výrobca značky Frugi, popredný výrobca detského bio oblečenia na svete, ktorý ponúka oblečenie pre deti od narodenia do 10 rokov. Ďalšia kvalitná značka z Anglicka, Little Green Radicals, ponúka detské oblečenie pre deti od narodenia do 8 rokov.

Český výrobca Biošatník vo svojej dielni vyrába oblečenie pre celú rodinu. Látky dovezené z Peru, ktoré používajú sú certifikované známkami GOTS, USDA ORGANIC a Control Union Fair Choice. Sú jedinečné tým, že sú vyrobené z farebne rastúcej biobavlny, ktorá nebola vôbec farbená.

Okrem toho, nájdete u nás ponožky a pančuchy pre bábätka a deti českej značku Boma a ponožky pre dospelých značky Lonka. Biobavlnené priadze, z ktorých su ponožky a pančuchy vyrobené majú udelený certifikát GOTS.

 

Bio textil do domácnosti

U nás nájdete aj uteráky a osušky z certifikovanej biobavlny, utierky z biobavlny a bambusu a sieťovky - nákupné tašky z biobavlny. Všetky tieto produkty tiež nájdete pod značkou Tierra Verde.

 

Ekologické pracie prostriedky

Aby si vaše oblečenie zachovalo biokvalitu a aby vydržalo čo najdlhšie odporúčame pranie v ekologických pracích prostriedkoch. Preto si u nás môžte príležitostne objednať spolu s oblečením aj pracie prostriedky českej značky Yellow & Blue, ktoré sú 100% prírodného pôvodu.    

 

 

 

    

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz