Zákaznícka podpora:info@biomoda.sk

Bezobalová desiata

Ruku hore, kto sa už nevedel dočkať nového školského roka? Deti kamarátov a obľúbených učiteľov, mnohí rodičia zasa návratu do práce a zabehnutej rutiny. Corona nám obrátila život naruby, zároveň nás však prinútila zastať a zamyslieť sa aj nad našou planétou. Tiež ste pri upratovaní kuchyne objavili zbytočné plasty? Sáčky, obaly, nádoby. Poďte to zmeniť! Začnite deň v škole alebo v práci desiatou z bio vrecka či eko dózy.

Predstavujeme vám československú spoločnosť Tierra Verde a ich líniu produktov Casa Organica, kde nájdete desiatové vrecká či nerezové dózy pre ekologickú domácnosť.

STOLČEK, PRESTRI SA!

Šťavnaté jabĺčko alebo voňavý koláč budú iste lepšie chutiť vo vrecku z biobavlny! Toto prateľné vrecko z nebielenej biobavlny zaručí vďaka 2-vrstvovej hutnej látke spoľahlivý prenos potravín a jeho veľkosť si navyše viete upraviť pomocou zapínania na drevený gombík. A aby sa vám jedlo len tak nepovaľovalo na stole, použite aj obrúsok na desiatu. Pri každodennom balení tak neprodukujete ďalšie plasty. Naviac sa pri obrábaní biobavlny nepoužívajú toxické chemické látky, ktoré často spôsobujú alergické reakcie kože.

Čo sa týka optimálnej údržby biobavlny - pri výskyte škvŕn ju stačí zaprať žlčovým mydlom a prať na 40ºC v mydlových orechoch alebo v pracom géli z mydlových orechov.

                                vrecko na desiatu (1)

O význame včiel a benefitoch ich produktov niet pochýb. Počuli ste však už o Včelobale? Pod týmto zábavným názvom sa skrýva obal na potraviny, ktorý je ekologickou alternatívou mikroténových sáčkov či alobalu. Predstavte si, že vaše potraviny sú zabalené, no pritom krásne dýchajú, vydržia dlho čerstvé a netvorí sa na nich obávaná pleseň. To všetko dokáže jeden obrúsok z tkaniny zo 100% certifikovanej GOTS biobavlny, ktorý je napustený unikátnou voskovou zmesou z borovicovej živice, jojobového oleja a včelieho vosku. Stačí ho iba nahriať rukami a zložiť. Naviac je ručne vyrábaný doma na Slovensku! Zabaľte si so sebou obložený sendvič, bagetu či domáce ovocie a zeleninu do nádherných folklórnych či detských motívov Včelobalu! Viac o ňom a podobných produktoch sa dozviete v špeciálnom blogu.

 

Voskovy-obrusok-Vcelobal-Folkor-L-2

 

Ak sa vám práve na snack viac hodí nádoba, siahnite po dózach z nerezovej ocele. Môžete sa spoľahnúť na odolnosť a tiež nezávadnosť materiálu, ktorý sa látkami neuvoľňuje do jedla, ani nepreberá jeho pachy. Využite dózu s vnútornou miskou vhodnú na servírovanie či oddelenie jednotlivých chodov alebo dózu so silikónovým tesnením. Balíte sa na rodinný výlet alebo piknik s priateľmi? Všetky maškrty sa zmestia do praktickej sady dóz 3 v 1! Sendvič, sušienky, cestoviny – všetko zostane v TOP forme! Dózy po použití jednoducho umyte so saponátom v teplej vode alebo v umývačke riadu. Nie sú vhodné do mikrovlnnej rúry!

praktické nerezové dózy!

 

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a desiatujte ekologicky. My vám za to dáme jedinečnú zľavu 10% na naše vrecko, obrúsok a nerezové dózy! Využite okrem toho aj našu uvádzaciu zľavu 10% na Včelovak, Včelobal a Včelopravár!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz